SOFTWARE HOUSE, KTÓRY ZADBA O TWOJE POTRZEBY

Aplikacje webowe oraz produkty cyfrowe

Projektujemy, rozwijamy i wdrażamy aplikacje webowe oraz produkty dla startupów i firm.

Projektowanie stron

Projektujemy i tworzymy piękne, skalowalne i zorientowane na marketing aplikacje webowe dostosowane do rozwoju Twojej firmy.

UI / UX

Tworzymy świetne, zorientowane na użytkownika interfejsy dla aplikacji internetowych i mobilnych. Zapewniamy dostarczanie intuicyjnych i bezproblemowych doświadczeń.

Projektowanie produktów

Pomożemy Ci ostrożnie ulepszyć Twój produkt, aby zapewnić użytkownikom doskonałe wrażenia, zwiększyć bazę użytkowników oraz retencję.

Branding

Przekształcamy firmy w marki poprzez wysokiej jakości projektowanie tożsamości marki.

Optymalizacja

Pomożemy Ci zoptymalizować witrynę lub aplikację mobilną, aby zwiększyć współczynniki konwersji.

Automatyzacja

Pomagamy Twojej firmie uzyskać przewagę oraz wydajność dzięki inteligentnej automatyzacji.

Nasz proces

Jesteśmy agencją utalentowanych projektantów i programistów. W przeciwieństwie do zespołów z dużych agencji, potraktujemy Twój projekt jak nasz własny. Spójrz jak wygląda nasz proces:

1. Pomysł

Spotykamy się z Twoim zespołem, aby dowiedzieć się więcej o Twoim pomyśle, projekcie i celu. Następnie nasz zespół tworzy plan działania i propozycję dla Twojego projektu.

2. Projekt

Zaczynamy od zaprojektowania makiety lub prototypu Twojej strony/aplikacji i zaprezentowania jej Tobie. Po przygotowaniu wstępnej wersji, rozpoczynamy proces weryfikacji, aby jak najszybciej otrzymać od Ciebie feedback i stworzyć jak najbardziej satysfakcjonującą wersję.

3. Właściwe prace

Na tym etapie tworzymy Twoją witrynę/aplikację z wykorzystaniem najlepszych praktyk i standardów, dzięki czemu masz doskonale responsywny, szybko działający i super skalowalny produkt.

4. Wdrożenie & Utrzymanie

Gdy projekt jest gotowy, pomagamy Ci go uruchomić i wprowadzić w życie. Następnie spotykamy się z Twoim zespołem, aby przekazać wiedzę dotyczącą jego dalszej edycji, aktualizacji i skalowania.


Technologie

Next.js
React
TypeScript
Nest.js
Node.js
GraphQL
Firebase
Java

ZATRUDNIJ NAS

Masz dla nas projekt? Potrzebujesz wyceny?

Aplikacje webowe nie mają przed nami tajemnic. Jeśli potrzebujesz zaufanego kontrahenta - napisz do nas
Odezwiemy się w ciągu 1-2 dni roboczych.

© DevsPower. 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone

Kiedy odwiedzasz lub wchodzisz w interakcję z naszymi witrynami, usługami lub narzędziami, my lub nasi autoryzowani usługodawcy możemy używać plików cookie do przechowywania informacji, aby pomóc Ci zapewnić lepsze, szybsze i bezpieczniejsze doświadczenie oraz w celach marketingowych